Ansatte


Direktenummerene er ikke i bruk lengre

Da vi i vår gikk over til ny telefonløsning Mobilt Bedriftsnett, skulle direktenummerene fases ut. De er nå faset ut, og skal du ringe en av våre ansatte direkte, må du bruke mobilnummeret (se vedlagte liste).
Fasttelefonene er nå fjernet og alle ansatte har mobiltelefon. 
Sentralbordnummeret 75551400 og faxnummeret 75551401 er i drift. 
Vi har betjent sentralbord! 
Her kan du laste ned vår telefonliste og e-postliste i PDF  HER

Ansattoversikt

John Jakhelln 
Daglig Leder 
90617737 
j.jakhelln@juliusjakhelln.no

Tom Lars Jønsberg
Markedssjef 
91736771 
t.jonsberg@juliusjakhelln.no

Anders Hareide
Driftssjef 
90067655 
a.hareide@juliusjakhelln.no

Roy Hansen
Salgssjef 
48866342 
r.hansen@juliusjakhelln.no

Håvard Hansen
Salgsleder
93990002
h.hansen@juliusjakhelln.no

Ingunn Anke Hansen  
Økonomisjef 
95476188 
i.ankehansen@juliusjakhelln.no

Frode Kristiansen  
Lagersjef 
468 65938 
f.kristiansen@juliusjakhelln.no

Arnt Wiik
Proffselger - Leder ordrekontor 
412 22262 
a.wiik@juliusjakhelln.no

Frank Berg-Hansen
Proffselger 
971 76500 
f.berghansen@juliusjakhelln.no

Geir Hansen 
Proffselger 
480 65215 
g.hansen@juliusjakhelln.no 

Andor Nikolaisen
Proff/privatselger 
47465253 
a.nikolaisen@juliusjakhelln.no 

Erik Salamonsen 
Proffselger 
907 82023 
e.salamonsen@juliusjakhelln.no

Børre Johansen 
Proffselger - ute 
458 70009 
b.johansen@juliusjakhelln.no

Roy Kristensen  
Butikkselger 
917 74583
r.kristensen@juliusjakhelln.no

Tom Are Trondseen  
Butikkselger 
916 48275 
varme@juliusjakhelln.no

Bjørn Ovesen  
Butikkselger 
917 56095
b.ovesen@juliusjakhelln.no

Rune Einkrog
Butikkselger 
916 67658
r.einkrog@juliusjakhelln.no

Monica Brasetvik Jakobsen
Eksponeringshjelp/Butikkselger 
916 68907
m.jakobsen@juliusjakhelln.no

Tommy Jensen
Butikkselger 
904 72016

Lars Hareide  
Lagerekspeditør 
90151591

Jørn Olsen
Lagerekspeditør 
917 26416

John-Anders Jakobsen 
Lagerekspeditør 
414 27938

Eivind Nordbakken  
Lageradministrasjon
916 76505

Børge Sæthre 
Varemottaker 
916 49516 
varemottak@juliusjakhelln.no

Per Harald Myrvoll  
Varemottaker 
915 89737 
varemottak@juliusjakhelln

Arne Laumann
Lagerekspeditør 
916 82850

Frank Mikalsen
Lagerekspeditør 
918 07978

Joakim Jensen

481 38602

Kim Julius Jensen

481 44528

Bente Frostmo 
Lageradministrasjon 
913 70934
b.frostmo@juliusjakhelln.no

Hans Martin Kristiansen
It- ansvarlig 
413 01674 
h.kristiansen@juliusjakhelln.no

Karoline Rebecka Jelstad
Regnskap/ Faktura 
952 87774 

k.jelstad@juliusjakhelln.no

Last ned hele oversikten i PDF format HER