Ansatte - Julius Jakhelln


Direktenummerene er ikke i bruk lengre

Da vi i vår gikk over til ny telefonløsning Mobilt Bedriftsnett, skulle direktenummerene fases ut. De er nå faset ut, og skal du ringe en av våre ansatte direkte, må du bruke mobilnummeret (se vedlagte liste).
Fasttelefonene er nå fjernet og alle ansatte har mobiltelefon.
Sentralbordnummeret 75551400 og faxnummeret 75551401 er i drift.
Vi har betjent sentralbord!
Her kan du laste ned vår telefonliste og e-postliste i PDF HER

Ansattoversikt

John Jakhelln
Daglig Leder
90617737
j.jakhelln@juliusjakhelln.no

Tom Lars Jønsberg
Markedssjef
91736771
t.jonsberg@juliusjakhelln.no

Anders Hareide
Driftssjef
90067655
a.hareide@juliusjakhelln.no

Roy Hansen
Salgssjef
48866342
r.hansen@juliusjakhelln.no

Ingunn Anke Hansen  
Økonomisjef
95476188
i.ankehansen@juliusjakhelln.no 

Andor Nikolaisen
Proff/privatselger
47465253
a.nikolaisen@juliusjakhelln.no 

Frode Kristiansen  
Lagersjef
468 65938
f.kristiansen@juliusjakhelln.no

Arnt Wiik
Proffselger - Leder ordrekontor
412 22262
a.wiik@juliusjakhelln.no

Frank Berg-Hansen
Proffselger
971 76500
f.berghansen@juliusjakhelln.no

Geir Hansen
Proffselger
480 65215
g.hansen@juliusjakhelln.no

Børre Johansen
Proffselger - ute
458 70009
b.johansen@juliusjakhelln.no

Erik Salamonsen
Proffselger
907 82023
e.salamonsen@juliusjakhelln.no

Håvard Hansen
Salgsleder
93990002
h.hansen@juliusjakhelln.no

Roy Kristensen  
Butikkselger
917 74583
r.kristensen@juliusjakhelln.no

Tom Are Trondseen  
Butikkselger
916 48275
varme@juliusjakhelln.no

Bjørn Ovesen  
Butikkselger
917 56095
b.ovesen@juliusjakhelln.no

Rune Einkrog
Butikkselger
916 67658
r.einkrog@juliusjakhelln.no

Monica Brasetvik Jakobsen
Eksponeringshjelp/Butikkselger
916 68907
m.jakobsen@juliusjakhelln.no

Tommy Jensen
Butikkselger
904 72016

Lars Hareide  
Lagerekspeditør
90151591

Jørn Olsen
Lagerekspeditør
917 26416

John-Anders Jakobsen
Lagerekspeditør
414 27938

Eivind Nordbakken  
Lageradministrasjon
916 76505

Børge Sæthre
Varemottaker
916 49516
varemottak@juliusjakhelln.no

Per Harald Myrvoll  
Varemottaker
915 89737
varemottak@juliusjakhelln

Arne Laumann
Lagerekspeditør
916 82850

Frank Mikalsen
Lagerekspeditør
918 07978

Joakim Jensen

Lagerekspeditør

481 38602

Bente Frostmo
Lageradministrasjon
913 70934
b.frostmo@juliusjakhelln.no

Karoline Rebecka Jelstad 
Regnskap og resepsjon
952 87774

k.jelstad@juliusjakhelln.no

Kim Julius Jensen

Lagerekspeditør

481 44528

Hans Martin Kristiansen
It- ansvarlig
413 01674
h.kristiansen@juliusjakhelln.no

Last ned hele oversikten i PDF format HER