Ansatte - Julius Jakhelln



Sentralbordnummeret 75551400 
Vi har betjent sentralbord! 
Her kan du laste ned vår telefonliste og e-postliste i PDF HER

Ansattoversikt

John Jakhelln 
Daglig Leder 
906 17737 
j.jakhelln@juliusjakhelln.no

Tom Lars Jønsberg
Markedssjef 
917 36771 
t.jonsberg@juliusjakhelln.no

Anders Hareide
Driftssjef 
900 67655 
a.hareide@juliusjakhelln.no

Håvard Hansen
Salgsleder
939 90002
h.hansen@juliusjakhelln.no

Ingunn Anke
Økonomisjef 
954 76188 
i.anke@juliusjakhelln.no

Arnt Wiik
Proffselger   
412 22262 
a.wiik@juliusjakhelln.no

Frank Berg-Hansen
Proffselger 
971 76500 
f.berghansen@juliusjakhelln.no

Geir Hansen 
Proffselger 
480 65215 
g.hansen@juliusjakhelln.no

 

Andor Nikolaisen
Proff/privatselger 
474 65253 a.nikolaisen@juliusjakhelln.no

Erik Salamonsen 
Proffselger 
907 82023 
e.salamonsen@juliusjakhelln.no

Børre Johansen 
Proffselger - ute 
458 70009 
b.johansen@juliusjakhelln.no

Roy Kristensen  
Butikkselger 
917 74583
r.kristensen@juliusjakhelln.no

Tom Are Trondseen  
Butikkselger 
916 48275 
varme@juliusjakhelln.no

Bjørn Ovesen  
Butikksjef 
917 56095
b.ovesen@juliusjakhelln.no

Rune Einkrog
Butikkselger 
916 67658
r.einkrog@juliusjakhelln.no

Mona Iren Ravik
Kjøkkenansvarlig 
900 21858
m.ravik@juliusjakhelln.no

Tommy Jensen
Butikkselger
904 72016
Lars Hareide  
Lagerleder
901 51591

Anniken Fagermo

Salgsleder Kjøkken
915 88344

John-Anders Jakobsen 
Lager 
414 27938

Eivind Nordbakken  
Lageradministrasjon
916 76505

Børge Sæthre 
Varemottaker 
916 49516 
varemottak@juliusjakhelln.no

Per Harald Myrvoll  
Varemottaker 
915 89737 
varemottak@juliusjakhelln

Andreas Fagermo Michalsen
Lager
46906635

Frank Mikalsen
Lager
918 07978

Joakim Jensen
Lager
481 38602

Kim Julius Jensen
Lager
481 44528

Petter Wiik
Lager
954 01903

Anniken Engmo Myrvoll
Lager
468 47117

Hans Martin Kristiansen
It- ansvarlig 
413 01674 
h.kristiansen@juliusjakhelln.no

Karoline Rebecka Jelstad
Regnskap/ Faktura 
952 87774 

k.jelstad@juliusjakhelln.no

Last ned hele oversikten i PDF format HER