Ansatte


Direktenummerene er ikke i bruk lengre

Da vi i vår gikk over til ny telefonløsning Mobilt Bedriftsnett, skulle direktenummerene fases ut. De er nå faset ut, og skal du ringe en av våre ansatte direkte, må du bruke mobilnummeret (se vedlagte liste).
Fasttelefonene er nå fjernet og alle ansatte har mobiltelefon. 
Sentralbordnummeret 75551400 og faxnummeret 75551401 er i drift. 
Vi har betjent sentralbord! 
Her kan du laste ned vår telefonliste og e-postliste i PDF  HER

Ansattoversikt

John Jakhelln 
Daglig Leder 
906 17737 
j.jakhelln@juliusjakhelln.no

Tom Lars Jønsberg
Markedssjef 
917 36771 
t.jonsberg@juliusjakhelln.no

Anders Hareide
Driftssjef 
900 67655 
a.hareide@juliusjakhelln.no

Roy Hansen
Salgssjef 
488 66342 
r.hansen@juliusjakhelln.no

Håvard Hansen
Salgsleder
939 90002
h.hansen@juliusjakhelln.no

Ingunn Anke
Økonomisjef 
954 76188 
i.anke@juliusjakhelln.no

Frode Kristiansen  
Lagersjef 
468 65938 
f.kristiansen@juliusjakhelln.no

Arnt Wiik
Proffselger - Leder ordrekontor 
412 22262 
a.wiik@juliusjakhelln.no

Frank Berg-Hansen
Proffselger 
971 76500 
f.berghansen@juliusjakhelln.no

Geir Hansen 
Proffselger 
480 65215 
g.hansen@juliusjakhelln.no 

Andor Nikolaisen
Proff/privatselger 
474 65253 
a.nikolaisen@juliusjakhelln.no 

Erik Salamonsen 
Proffselger 
907 82023 
e.salamonsen@juliusjakhelln.no

Børre Johansen 
Proffselger - ute 
458 70009 
b.johansen@juliusjakhelln.no

Roy Kristensen  
Butikkselger 
917 74583
r.kristensen@juliusjakhelln.no

Tom Are Trondseen  
Butikkselger 
916 48275 
varme@juliusjakhelln.no

Bjørn Ovesen  
Butikkselger 
917 56095
b.ovesen@juliusjakhelln.no

Rune Einkrog
Butikkselger 
916 67658
r.einkrog@juliusjakhelln.no

Monica Brasetvik Jakobsen
Eksponeringshjelp/Butikkselger 
916 68907
m.jakobsen@juliusjakhelln.no

Tommy Jensen

t.jensen@juliusjakhelln.no
Butikkselger 
904 72016

Lars Hareide  
Lagerekspeditør 
901 51591

Jørn Olsen

j.olsen@juliusjakhelln.no
Butikkselger 
917 26416

John-Anders Jakobsen 
Lager 
414 27938

Eivind Nordbakken  
Lageradministrasjon
916 76505

Børge Sæthre 
Varemottaker 
916 49516 
varemottak@juliusjakhelln.no

Per Harald Myrvoll  
Varemottaker 
915 89737 
varemottak@juliusjakhelln

Arne Laumann
Lager
916 82850

Frank Mikalsen
Lager
918 07978

Joakim Jensen

Lager

481 38602

Kim Julius Jensen

Lager

481 44528

 

Anniken Engmo Myrvoll

Lager

468 47117

Hans Martin Kristiansen
It- ansvarlig 
413 01674 
h.kristiansen@juliusjakhelln.no

Karoline Rebecka Jelstad
Regnskap/ Faktura 
952 87774 

k.jelstad@juliusjakhelln.no

Last ned hele oversikten i PDF format HER